Salon Hilary Extra

Już od ponad 10 lat dbamy o wzrok i zapewniamy szeroki wybór okularów dla naszych Klientów. Zatrudniamy wyłącznie fachowy i profesjonalny personel. Z przyjemnością pomożemy w doborze oprawek i szkieł korekcyjnych do okularów, soczewek kontaktowych, a także markowych okularów przeciwsłonecznych damskich i męskich.

Oferujemy kompleksowe bezpłatne badanie wzroku. Wszelką diagnostykę wykonujemy na nowoczesnych urządzeniach, które zapewniają dokładność pomiarów, ułatwiającą dobranie odpowiednich okularów. W HILARY EXTRA Łódź używamy m.in. sprzętu pomiarowego ImpressionIST®3 od renomowanego niemieckiego producenta Rodenstock, którego jesteśmy autoryzowanym partnerem. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań w badaniach, dobór soczewek kontaktowych oraz wszelkiego rodzaju okularów (do komputera, progresywnych, polaryzacyjnych itd.) jest w pełni dopasowany do wady wzroku i indywidualnych potrzeb Klienta.

Salon 2

Dysponujemy oprawami korekcyjnymi oraz okularami przeciwsłonecznymi marek takich jak Ray-Ban®, Tag Heuer, Prada Eyewear, Versace, Porsche Design, Dolce&Gabbana, Dior, Gucci, Bvlgari czy Tommy Hilfiger. W naszym asortymencie znajdują się także damskie i męskie okulary przeciwsłoneczne. Pomożemy również najmłodszym – bez problemu dopasujemy oprawki okularowe dla dzieci.

Gdzie nas szukać? Zapraszamy do Pasażu E. Leclerc w Łodzi na ulicy Inflanckiej 45! Wierzymy, że wizyta w salonie HILARY EXTRA oraz dostępne produkty spełnią wszystkie oczekiwania Klientów.

Czekamy na Ciebie od poniedziałku (godz. 10-20) do soboty (godz. 10-18). Do zobaczenia!