» » Sezon na okulary przeciwsłoneczne czas zacząć – wybierz Transitions – Hilary Extra w Łodzi poleca!

Sezon na okulary przeciwsłoneczne czas zacząć – wybierz Transitions – Hilary Extra w Łodzi poleca!

Data dodania: 20-08-2017 altSoczewki okularowe, które dopasują się do Twojego życia – tak określa swój produkt sam producent – marka Transitions. Asortyment firmy odpowiadającej za innowacyjne szkła do okularów zmieniające pod wpływem światła swoje zabarwienie, znajdziesz w salonie Hilary Extra zlokalizowanym na ulicy Inflanckiej 45 w Łodzi (budynek E.Leclerc). Przejdźmy jednak do najważniejszego aspektu – komu polecane są rozwiązania z serii Transitions?

Soczewki okularowe, które dopasują się do Twojego życia – tak określa swój produkt sam producent – marka Transitions. Asortyment firmy odpowiadającej za innowacyjne szkła do okularów zmieniające pod wpływem światła swoje zabarwienie, znajdziesz w salonie Hilary Extra zlokalizowanym na ulicy Inflanckiej 45 w Łodzi (budynek E.Leclerc). Przejdźmy jednak do najważniejszego aspektu – komu polecane są rozwiązania z serii Transitions?

1. Osobom, którym zależy na okularach przeciwsłonecznych polaryzacyjnych ze szkłami korekcyjnymi.

Wiosna w tym roku nas nie rozpieszczała, jednakże prognozy pogody mogą powoli napawać optymizmem – słoneczna aura zagościła w Polsce na stałe już od kilku dni. Wiąże się to z “odkurzeniem” okularów przeciwsłonecznych stających się nieodłącznym atrybutem podczas każdego wyjścia z domu. Ci, którzy na co dzień noszą okulary progresywne mają mały problem. Idealną metodą jest wówczas wybór okularów przeciwsłonecznych polaryzacyjnych wyposażonych jednocześnie w szkła korekcyjne. Przyjdź do naszego salonu firmowego w Łodzi, a wspólnie dobierzemy idealne rozwiązanie.

2. Klientom wybierającym markowe okulary przeciwsłoneczne – damskie lub męskie.

Damskie i męskie okulary przeciwsłoneczne są niezwykle stylowym gadżetem. Zazwyczaj wybierane są pod kątem designu, a ich najwięksi fani mają kilka par “szkieł” do różnych stylizacji, które można dobrać także do poszczególnych okazji. Oprawki do okularów znajdujące się w asortymencie Hilary Extra w Łodzi na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

3. Użytkownikom chcącym korzystać z okularów przeciwsłonecznych najwyższej jakości.

Szkła Transitions wewnątrz pomieszczenia są wstępnie białe. Podczas słonecznej aury barwią się nawet do 89 procent w zależności od natężenia światła. Kierowcom szczególnie polecamy nowy model Transitions XTRActive, które można wykorzystywać podczas jazdy autem. Zapewnia pełną ochronę przeciwsłoneczną, a także eliminację rażących świateł od nadjeżdżających samochodów. Ponadto nowa soczewka Streetlife, która ma antyrefleks o bursztynowym odbiciu szczątkowym, powoduje mniej rażących odblasków od nadjeżdżających samochodów i oświetlenia na ulicy.

Z Transitions poczujesz ulgę nie tylko w słoneczne dni i przestaniesz martwić się o kondycję swoich oczu. Zapraszamy do Hilary Extra w Łodzi!


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).