» » Jak odpowiednio dobrać oprawki?

Jak odpowiednio dobrać oprawki?

Data dodania: 20-05-2017 altPamiętasz czasy, gdy oprawki do okularów nie były szczególnie twarzowe, a wybranie odpowiedniego modelu graniczyło z cudem? Na szczęście to tylko mgliste wspomnienia. W naszym salonie w Łodzi znajdziesz szeroki wybór oprawek zarówno męskich, jak i damskich, pochodzących od topowych projektantów. Są to m.in.: Porsche Design, Tag Heuer, Ray-Ban®, Prada Eyewear i wiele innych znanych marek, które oferują okulary korekcyjne, dopracowane w najmniejszych szczegółach. Dzięki nim Twoja twarz zyska nowy wygląd, nabiera klasy i charakteru. Jednak na co zwrócić uwagę, dobierając oprawki? Przygotowaliśmy dla Ciebie mini poradnik.

Pamiętasz czasy, gdy oprawki do okularów nie były szczególnie twarzowe, a wybranie odpowiedniego modelu graniczyło z cudem? Na szczęście to tylko mgliste wspomnienia. W naszym salonie w Łodzi znajdziesz szeroki wybór oprawek zarówno męskich, jak i damskich, pochodzących od topowych projektantów. Są to m.in.: Porsche Design, Tag Heuer, Ray-Ban®, Prada Eyewear i wiele innych znanych marek, które oferują okulary korekcyjne, dopracowane w najmniejszych szczegółach. Dzięki nim Twoja twarz zyska nowy wygląd, nabiera klasy i charakteru. Jednak na co zwrócić uwagę, dobierając oprawki? Przygotowaliśmy dla Ciebie mini poradnik.

Oprawki do okularów, a kształt twarzy

Przede wszystkim bez względu na to, czy pragniesz kupić okulary przeciwsłoneczne, czy okulary korekcyjne, pomyśl o okolicznościach, w jakich najczęściej będziesz je nosić: w szkole, w pracy, a może tylko do określonych stylizacji? Kolejną rzeczą, na jaką zwracamy uwagę naszym Klientom w Łodzi, jest to, czy oprawki mają wyróżniać daną osobę z tłumu, czy być jedynie subtelnym dodatkiem. Oczywiście nie bez znaczenia jest również kształt twarzy. Osoby o szerokich lub okrągłych twarzach powinny wybierać modele prostokątne lub o średniej wielkości. Natomiast twarz podłużna wymaga okularów prostokątnych, które nieco ją skrócą. Z kolei Klientom i Klientkom o twarzach w kształcie “serca” polecamy oprawki do okularów o okrągłym lub owalnym kształcie. Także w owalnych oprawkach korzystnie będą prezentowały się osoby o twarzy kwadratowej. Nasi specjaliści na pewno doradzą w czym wyglądasz szczególnie efektownie.

Okulary do komputera czy na co dzień?

Przed zakupem warto również upewnić się, czy upragnione okulary i ich oprawki nie są za ciężkie oraz, czy pole widzenia jest wystarczająco szerokie. Zastanów się także czy nie masz uczulenia na któryś z materiałów, z których wykonane są okulary. Przemyśl czy na pewno wybrana przez Ciebie para sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom. Być może konieczny okaże się zakup jeszcze innego modelu. Część osób wybiera inne okulary do komputera, a inne do noszenia na co dzień. Wszystko jest kwestią gustu. Z przyjemnością pomożemy dobrać twarzowe i nowoczesne okulary korekcyjne. Oferujemy również damskie i męskie okulary przeciwsłoneczne. Zapraszamy do naszego salonu w Łodzi.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).